“Sürdürülebilir yaşam ve sürdürülebilir güzellik” anlayışıyla bugünün ve geleceğin saç boya, bakım ve şekillendirme ürünlerini çeyrek asırdır her gün üzerine ekleyerek sizlere en doğru hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Fusion Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, organik içerikli saç boyası ve bakım ürünlerinin öncüsü, çeyrek asırdır Türkiye’nin her noktasında binlerce kuaförün tercihi olan, profesyonel hizmet ve uzman kadrosuyla sektörde her zaman farklı bir duruş sergileyen Organic Colour Systems’in Türkiye ana distribütörüdür.

Fusion Kozmetik, profesyonel ürünlerin dışında yine organik içerikli, %100 müşteri memnuniyetine dayanan son tüketici saç boyaları; Tints of Nature ve Natural Colors’ın Türkiye ana distribütörlüğünü yapmaktadır.

Fusion Kozmetik olarak, sadece üstün kaliteli ürünlerimizle dinamik, yaratıcı, yenilikçi; sağlığa, bütünlüğe ve estetiğe inanan disiplin ve azimle güzellik hakkını herkese sunarak farklılık sağlıyoruz. Büyümenin yolunu ortak payda ve iş ortaklarımızla yarattığımız sinerji olarak görüyoruz. Kurduğumuz profesyonel ve samimi iş ortaklıklarımızla sektöre sunduğumuz kalite ve hizmet anlayışını devam ettirerek yerimizi korumak ve büyütmek için çalışmaktayız.