Saçınıza Anında Nem Takviyesi ile Gerçek Etki

Aqua Boost Serisi; saçı yumuşatıp derinlemesine esneklik sağlarken saçın ihtiyacı olan nem yüklemesini yapar.  Yeni formüle eklenen organik aloe, saçın ihtiyacı olan nem takviyesini yaparak saçtaki kuru, mat ve yıpranmış yapıyı değiştirerek daha sağlıklı saç görünümü oluşturur.

Aloe Vera Kompleksi ile saçı anında nemlendirir

AquaBoost Shampoo
Nemlendirici Şampuan

Aqua Boost Şampuan, içeriğindeki organik aloe vera özü sayesinde saçı yumuşatıp derinlemesine esneklik sağlarken saçın ihtiyacı olan nem yüklemesini yapar. Doğal proteinler ve ayçiçek özü ile kuru ve yıpranmış saçı beslerken yumuşak, parlak bir görünüm sağlar.

Keratin bakım ve keratin düzleştirme işlemleri sonrasında, daha iyi sonuç için her zaman Fusion Organic Colour Systems Şampuan ve Saç Kremi kullanılabilir.

AquaBoost Conditioner
Nemlendirici Saç Kremi

Aqua Boost Saç Kremi, içeriğindeki organik aloe vera, doğal proteinler ve ayçiçek özü sayesinde saçın doku ve yüzeyini iyileştirir. Saçın daha kolay taranmasını, yumuşak ve parlak olmasını sağlar.

AquaBoost Mask
Nemlendirici Maske

İçeriğindeki shea yağı ve yulaf özü proteinin besleyici özelliği sayesinde saçın doğal yumuşaklığını tekrar kazandırır. Yıpranmış saçları onarmaya ve saç derisi problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

AquaBoost Shampoo

Nemlendirici Şampuan 

 400ML-1000ML

AquaBoost Conditioner

Nemlendirici Saç Kremi

 400ML-1000ML

AquaBoost Mask

Nemlendirici Maske

 300ML-500ML