Tüm Saç Tipleri ve Sorunları için Profesyonel Çözümler...

Saç bakımında daha iyi sonuçlar için kullanım önerileri

Saç bakımını bir sistem olarak düşünmek gerekir. Fusion Organic Colour Systems  Saç Bakım ürünleri birlikte kullanıldığında daha etkili ve kalıcı sonuçlar alınır.

ŞAMPUAN KULLANIMI

İki avuç içine aldığımız şampuanı saç derisinden başlayıp uçlara doğru masaj yaparak saçın her noktasına dağılmasını sağlamalıyız. Normal serilerde köpüklü bekleme süresi yaklaşık 2 dk iken, bu süre dökülme önleyici şampuanda (HL Şampuan) 3 dk olmalı.

MASKE KULLANIMI

Şampuan uyguladıktan ve iyice duruladıktan sonra saçtaki fazla suyu tamamen sıkın, maskeyi baş derisine değdirmeden alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın.

Saç kremi saç pullarını kapatıp maskenin saçın içine kilitlenmesini sağlar, bu nedenle maske işleminden sonra saç kremi uygulanması maskenin kalıcılığını ve etkisini arttırır.

ARGAN OİL

Organic Argan Oil, boya işlemleri sonrası uygulandığında saçlarda renk kalıcılığını arttırır. Güneş, tuzlu su, kireçli su gibi dış etkenlere karşı yüksek filtre oluşturur. Düzenli kullanıldığında saçın nem dengesini sağlamaya ve kullandığınız diğer saç bakımlarının kalıcılığını arttırmaya yardımcı olur.

SAÇ KREMİ KULLANIMI

Şampuan uyguladıktan ve iyice duruladıktan sonra saçtaki fazla suyu tamamen sıkın, saç kremini baş derisine değdirmeden alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın. Ortalama 5 dk bekletildiğinde daha etkili sonuç alınır.

DURULANMAYAN BAKIM

Saçları ısı ve dış olumsuzluklara karşı korur, saçta etkisi gün boyu devam eder, her yıkamadan sonra kullanılabilir, düzenli kullanıldığında diğer bakımların etkisini arttırır.