Keratin Kompleksi ile Anında Kurtarma

Power Build Serisi; yıpranmış, hasarlı, zayıf saçları ağırlaştırmadan protein ve nem katkısı sağlayarak yeniden yapılandırır, güçlendirir ve ekstra koruma sağlar. Yeni formüle eklenen doğal buğday proteini, saça protein desteği sağlarken saçtaki yıpranmayı alarak güçlü bir saç hissi oluşturur.

PowerBuild Shampoo
Onarıcı Şampuan

Power Build Şampuan, yıpranmış, hasarlı, zayıf saçları ağırlaştırmadan protein ve nem katkısı sağlayarak hızla yeniden yapılandırır. Organik aloe ve ayçiçeği özü ile saçı güçlendirirken ekstra koruma sağlar. 

İçeriğindeki doğal proteinler, saçtaki yıpranmayı alarak güçlü bir saç hissi oluşturur. Keratin bakım ve keratin düzleştirme işlemleri sonrasında, daha iyi sonuç için  her zaman Fusion Organic Colour Systems Şampuan ve Saç Kremi kullanılabilir.

PowerBuild Conditioner
Onarıcı Saç Kremi

Power Build Saç Kremi, içeriğindeki organik aloe, doğal proteinler ve ayçiçek özü sayesinde saçın zarar görmesini önleyerek saç kırıklarını azaltır. Saç renginin kalıcılığını korur.

PowerBuild Mask
Onarıcı Maske

Argan ve keratinin benzersiz çift etkili formülü; saçın ihtiyacı olan bakım desteğini sağlar ve saç telini yapılandırarak yıpranmış olan saçların daha güçlü çıkmasına, dayanıklılığının yeniden kazandırılmasına ve saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur.

PowerBuild Revamp

Tek aşamada bağ güçlendirici.

Revamp, içeriğindeki kinoa proteini ile saçın amino asit, protein ve nem dengesini korur. Revamp, yıpranmış, hasar görmüş saçlar için acil kurtarma bakımı olarak kullanılabilir. Kimyasal işlem görmüş, kopma durumuna gelmiş saçları derinlemesine iyileştirir. Saç kütikülünde bulunan bağları onarır ve tekrar sağlıklı bir duruma gelmesini sağlar. Fusion Organic Colour Systems’in çeyrek asırlık teknoloji ve deneyiminin bir buluşu olan Revamp, aşırı derecede yıpranmış saçları bile öz değerlerine geri döndüren mucize bir üründür. Organic Revamp, onarıcı bakım teknolojisi ile organik içeriği birleştiren ilk ve tek üründür.

TEK BİR ÜRÜN İLE BİR ADIM ÖNDESİN

  • Boya ve açıcı işlemlerine ilave edilerek saça zarar verecek serbest radikalleri engeller, saçın ihtiyacı olan nem ve proteini korur.
  • Kimyasal işlemlerden (Perma, düzleştirme, açma ve boyama) önce koruyucu olarak kullanılır.
  • Açma işlemi sonrası oluşan hasarı onarır.
  • Boya işlemi sonrası saçta oluşan fazla koyulaşmayı alır.
  • Renk pigmentlerinin kalıcılığını artırır.
  • İnce telli ve yıpranmış saçlara uygulandığında saçı sıkılaştırır, kırık uçları onarır ve gözle görülür parlaklık sağlar.
  • Saç derisindeki yağlanmayı azaltarak sağladığı E vitamini ile kan dolaşımını rahatlatır.

PowerBuild Shampoo

Onarıcı Şampuan 

 400ML-1000ML

PowerBuild Conditioner

Onarıcı Saç Kremi

 400ML-1000ML

PowerBuild Mask

Onarıcı Maske

 300ML-500ML

PowerBuild Revamp

Bağ Güçlendirici

 125ML-1000ML