Silver Extreme Profesyonel Şampuan
Extra etkili Turuncu Karşıtı Şampuan

Silver Extreme şampuan, soğuk yansımalı tüm saçlarda kullanıma uygundur. Soğuk/küllü kahve, kumral tonlarından, en açık soğuk saç tonlarına kadar oluşacak doreliği, sıcak yansımayı, nötralize etmeye yardımcı olur. Haftada bir kullanıldığında daha net ve daha temiz bir rengin ortaya çıkmasını sağlar. Saçın sıcak tonlara doğru gitmesini önler.

Silver Şampuan
Turuncu Karşıtı Şampuan

Silver Şampuan, sağladığı direkt pigmentler sayesinde üst düzey koruma sağlar, beyaz saçlara renk pigmenti kazandırarak gümüşi bir renk oluşturur.Özellikle röfleli ve sarı saçlardaki kızıllaşmayı önler. İçeriğindeki doğal proteinler ve aloe vera ile saçı besler, nemlendirir, parlaklık katar ve  saçı güneşin zararlı etkilerinden korur.

Formulünde yer alan organik ayçiçeği özü, saça vitamin desteği sağlarken saçtaki yıpranmayı alır, parlaklık kazandırır ve ipeksi bir görünüm oluşturur. Keratin bakım ve keratin düzleştirme işlemleri sonrasında, daha iyi sonuç için her zaman Fusion Organic Colour Systems Şampuan ve Saç Kremi kullanılabilir.

Uygulama: Fusion Organic Colour Systems Silver Şampuanı ıslak saçınıza uygulayın 5 dakika bekletip durulayın. Ayrıca kuru saça uygulayıp 5 dakika beklettikten sonra duruladığınızda daha etkin sonuç alabilirsiniz. Haftalık olarak kullanıldığında saç renginin temiz ve berrak kalmasına yardımcı olacaktır.

Silver Extreme Professional Shampoo

Extra Etkili Turuncu Karşıtı Şampuan

1000ML

Silver Shampoo

Turuncu Karşıtı Şampuan

400ML-1000ML